shad obrazek
logo
Posilovna Rozstání
logo posilovny rozstani
spodni zarovnani
zarovnam
První novinka
První novinkou, a to zásadní, je, že byla v létě roku 2009 zahájena přestavba místní posivlny v obci Rozstání. Její dokončení se protáhlo, z důvodů ruzných činností, které byly spojeny s přestavbou.
Druhá novinka
K přestavbě posilovny, se patřilo také vytvořit nové a po grafické stránce upravenější stránky, které by prezentovali vynaložený čas a úsilí všech lidí, kteří se na přestavbě podíleli.
grafika
 

Vítejte na stránkách místní posilovny v obci Rozstání

graficka vypln


Posilování je cvičení zaměřené na růst svalů. Na posilování se lze dívat z více pohledů. První je pohled kulturistický, v němž jsou zahrnuty veškeré činnosti s posilováním související - strava, odpočinek a trénink. Další pohled je, že posilování může být cílená fyzická lidská činnost, na jejímž konci nestojí jen fyzické zlepšení těla, ale i ducha. Posilování může být zaměřeno různě (zdravotně, růstově a pro dobro duše). Zdravotní posilování znamená provádět jednoduché a lehké techniky, a to nejen s činkami. Využívá se třeba vlastní váha těla - kliky nebo přítahy na hrazdě. Výsledkem je pak zvýšení kondičky a celkového zdravotního stavu.

Jako fitness se označují sportovní aktivity i celkový životní styl mající za cíl všeobecnou tělesnou kondici, celkovou zdatnost, zlepšení držení těla, zlepšení konceptu postavy apod., při současném působení na upevňování zdraví a rozvoj síly. Pro fitness cvičení se používají kromě tradičních činek i různé speciální stroje, trenažery apod., které jsou běžně k dispozici ve fitness centrech. Mimo cvičení pak zájemci zpravidla dodržují určitý dietní režim, případně používají různé doplňky výživy.

Zdroj Wikipedie, otevřená encyklopedie

Místní posilovnu najdete na Prostějovském okrese v přízemí Obecního úřadu Rozstání č.p. 77.

 

Úvod | Historie | Pravidla | Začínáme | Trénink | Fotogalerie
© 2010 Posilovna Rozstání - Ladislav Voráč. All Rights Reserved. TOPlist
koncovy
Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree health care / fitness web templates